Reduced price! Asgjesim View larger

Asgjesim

Michel Houellebecq SB0202

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman, Michel Houellebecq analizon ndërveprimet e koklavitura ndërmjet politikës dhe shoqërisë, si dhe lidhjet mes sferës politike dhe asaj private nga fijet e së cilës nuk shpëton dot askush."

More details

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN9789928221735

1 288 Lekë

-8%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Ndoshta përfundimisht bota kishte të drejtë, tha me vete Poli, ndoshta ata s’kishin asnjë vend në një realitet të cilin s’kishin bërë tjetër veç përshkuar me një pakuptim të frikshëm. Por ata kishin pasur fat, shumë fat. Për shumicën e njerëzve, përshkimi ishte, nga fillimi gjer në fund, i vetmuar.""

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages540
ISBN9789928221735
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiUrim Nerguti
I ri1