Therrmijat elementare

Michel Houellebecq SB0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sëmurës e mbërthyes, i pasur e provokativ, “Thërrmija elementare” të mahnit edhe si një roman idesh, por dhe për portretin e një shoqërie, - a vetë njerëzimit, që e ka humbur aftësinë e të qenit një e tërë.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët302
ISBN9789928424174

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët302
ISBN9789928424174
Titulli origjinalSkanderbeg BOOKS
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdit Dibra