Reduced price! Përralla – Andersen (me) View larger

Online only

Perralla – Andersen (me)

Hans Christian Andersen REK0017

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër janë përmbledhur 27 përrallat më të famshme të Andersen, të përkthyer nga autorë të ndryshëm shqiptarë, të njohur për mjeshtrinë dhe artin e përkthimit

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Mësonjëtorja

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages264
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim