Përralla – Andersen (me) Shiko më të madhe

Vetëm online

Perralla – Andersen (me)

Hans Christian Andersen REK0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër janë përmbledhur 27 përrallat më të famshme të Andersen, të përkthyer nga autorë të ndryshëm shqiptarë, të njohur për mjeshtrinë dhe artin e përkthimit

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Mësonjëtorja

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe264
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim