Perrallat ANDERSEN - BT View larger

Perrallat ANDERSEN - BT

Hans Christian Andersen BOT0703

New product

Përshkrim i shkurtër

Shtepia Botuese Bota Shqiptare sjell nje botim special me perrallat me te bukura te Hans Christian Andersenit ne nje permbledhje per tu lexuar nga femije te moshes mbi 3 vjec

More details

11084 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005533

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Permbledhja sjell perrallat me te bukura dhe mesimet me te cmuara qe dalin nga perrallat e njohura:

 

Sirena e vogël

Baresha dhe oxhakfshirësi

Zogu Feniks

Gishtëza

Kambana

Motërza dhe vëllaçko

Ushtari prej plumbi

Engjëlli

Mjellmat e egra

Mbretëresha e dëborës

Bilbili

Symbyllësi

Trëndafili më i bukur në botë

Shitësja e shkrepëseve

Kutia e eshkës

Petkat e reja të Perandorit

Klausi i Vogël dhe Klausi i Madh

Këpucët e kuqe

Kopshti i parajsës

Liri

Bredhi

Rosaku i vogël i shëmtuar

Zhaba

Luleshqerra dhe lauresha

Princesha mbi bizele

Këmisha

Bariu i derrave

Pesë bizelet

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages240
ISBN9789928005533
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1