Shembja e shtepise Asher View larger

Shembja e shtepise Asher

Edgar Allan Poe A-005978

New product

Përshkrim i shkurtër

Nga seria Onufri Minis prezantojmë tregimin e Edgar Alan Poe Shembja e shtepise Asher

More details

151 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313492

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Gjatë gjithë asaj dite të mërzitshme, të padritë dhe të pajetë vjeshte, ndërsa retë e ulëta në qiell sikur më shtypnin nga sipër, m’u desh t’i grahja kalit fillikat nëpër pyllishtën e veçuar e tejet të zymtë të krahinës dhe më në fund e gjeta veten, kur hijet e të mugëtit nisën të mbulonin gjithçka, brenda panoramës së Shtëpisë së trishtë Asher.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages58
ISBN9789928313492
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1