Dyqani magjik View larger

Dyqani magjik

Herbert George Wells A-005981

New product

175 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313546

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E kisha parë nga larg Dyqanin Magjik disa herë; kisha kaluar andej një ose dy herë, në vitrinë binin në sy objekte të vogla tërheqëse, topa magjikë, pula magjike, kone të mrekullueshme, kukulla ventrilokuiste, gjëra për trukun me shporta, pako me kartolina që dukeshin në rregull dhe gjithfarë gjërash të kësillojshme, por kurrë s’kisha menduar të hyja brenda, derisa një ditë, gati pa paralajmëruar, Gipi më tërhoqi me forcë përgishti deri te vitrina dhe u soll në një mënyrë që s’të linte rrugë tjetër, përveçse ta fusje brenda.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages40
ISBN9789928313546
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1