I ri Shembja e shtepise Asher Shiko më të madhe

Shembja e shtepise Asher

Edgar Allan Poe A-005978

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga seria Onufri Minis prezantojmë tregimin e Edgar Alan Poe Shembja e shtepise Asher

Më shumë detaje

151 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313492

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gjatë gjithë asaj dite të mërzitshme, të padritë dhe të pajetë vjeshte, ndërsa retë e ulëta në qiell sikur më shtypnin nga sipër, m’u desh t’i grahja kalit fillikat nëpër pyllishtën e veçuar e tejet të zymtë të krahinës dhe më në fund e gjeta veten, kur hijet e të mugëtit nisën të mbulonin gjithçka, brenda panoramës së Shtëpisë së trishtë Asher.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe58
ISBN9789928313492
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë