Pusi dhe lavjerresi View larger

Pusi dhe lavjerresi

Edgar Allan Poe A-005979

New product

Përshkrim i shkurtër

Nuk luftova më, por agonia e shpirtit tim shpërtheu fund botshëm në një klithmë dëshpërimi të mbrame, të gjatë e deri në kupë të qiellit.

142 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313508

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages48
ISBN9789928313508
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1