Liqeni Tom View larger

Liqeni Tom

Ann Patchett OMBRA0287

New product

Përshkrim i shkurtër Për të gjithë adhuruesit e letërsisë së Ann Patchett, romani "Liqeni Tom" vjen në gjuhën shqipe më datë 1 Gusht 2023, publikuar në të njëjtën kohë në të gjithë botën! Nga autorja e mirënjohur e romaneve “Shtëpia holandeze” dhe “Bel Canto” vjen një roman me nuanca intelegjente dhe me një rrëfim tepër të sinqertë për familjen dhe për jetën e nënave që kanë jetuar përpara lindjes së fëmijëve të tyre. Një roman elegjiak mbi dashuritë e humbura, dinamikat e të përditshmes dhe historive befasuese.

11087 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063878

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

12 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928063878
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSidita Hoxhiq
RomanPsikologjik
I ri1