I ri Cmim i reduktuar! Liqeni Tom Shiko më të madhe

Liqeni Tom

Ann Patchett OMBRA0287

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për të gjithë adhuruesit e letërsisë së Ann Patchett, romani "Liqeni Tom" vjen në gjuhën shqipe më datë 1 Gusht 2023, publikuar në të njëjtën kohë në të gjithë botën! Nga autorja e mirënjohur e romaneve “Shtëpia holandeze” dhe “Bel Canto” vjen një roman me nuanca intelegjente dhe me një rrëfim tepër të sinqertë për familjen dhe për jetën e nënave që kanë jetuar përpara lindjes së fëmijëve të tyre. Një roman elegjiak mbi dashuritë e humbura, dinamikat e të përditshmes dhe historive befasuese.

11087 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063878

1 196 Lekë

-8%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928063878
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSidita Hoxhiq
RomanPsikologjik