Enciklopedia ime 10-14 vjec

Grup autorësh BAO0557

New product

Përshkrim i shkurtër

Këtu gjeni të mbledhura së bashku temat kryesore të dijes, për të kuptuar gjithçka për botën rreth nesh!

More details

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN978-9928-282-54-5

3 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

HISTORIA / KAFSHËT DHE BIMËT / SHKENCA E TOKËS / TRUPI I NJERIUT / SHKENCA DHE TEKNIKA / BOTA SOT / ARTI, LEXIMI DHE SPORTI

Këtu do të fjeni 15 përmbledhje interesante mbi dinozaurët, astronominë, sportin, Europën... dhe 100 personazhe që kanë bërë histori. (10-14 vjeç)

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages392
ISBN978-9928-282-54-5
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGent Sinani
I ri1