Hirushja – BT View larger

Hirushja – BT

Grup autorësh A-005914

New product

Përshkrim i shkurtër

Përralla tradicionale të rrëfyera përmes tekstesh të thjeshtë dhe lehtësisht të lexueshëm të shoqëruara me ilustrime fort të këndshme. "Të voglat përralla të Mëdha" i ndihmojnë fëmijët të rriten së bashku me librin dhe u mundësojnë prindërve të kalojnë kohë me ta.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004468

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages48
ISBN9789928004468
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia
I ri1