Aventurat e Zhuzhuse View larger

Aventurat e Zhuzhuse

Diana Çuli A-005572

New product

Përshkrim i shkurtër

“Aventurat e Zhuzhusë” është pjesa e dytë e librit “Aventurat e Zozosë” dhe në të rrëfehet se çfarë rëndësie ka miqësia në jetën tonë, por gjithashtu edhe teknologjia.

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Arka e Noes
ISBN9789928455567
Viti i botimit2020

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Tashmë të gjithë fëmijët e njohin Zozonë, djalin çapkën që del nga Ipadi për të ndërmarrë aventurat e tij nëpër botën reale dhe virtuale.

Por ja që ai na paska mbajtur një sekret: Zozoja ka një motër, e cila quhet Zhuzhu. Zhuzhuja do të jetë personazhi i ri i librit, dhe dy motrat, Bora dhe Zana, jo vetëm do të njihen dhe befasohen me aftësitë e saj, por gjithashtu do të na befasojë edhe ne me misionin e sa të rrezikshëm që do të ndërmarrë për të shpëtuar zanat dhe princët, të cilët jetojnë në ujërat e burimeve të lashta shqiptare, nga duart e një mbreti të lig.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages64
ISBN9789928455567
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1