I ri Aventurat e Zhuzhuse Shiko më të madhe

Aventurat e Zhuzhuse

Diana Çuli A-005572

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Aventurat e Zhuzhusë” është pjesa e dytë e librit “Aventurat e Zozosë” dhe në të rrëfehet se çfarë rëndësie ka miqësia në jetën tonë, por gjithashtu edhe teknologjia.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Arka e Noes
ISBN9789928455567

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Tashmë të gjithë fëmijët e njohin Zozonë, djalin çapkën që del nga Ipadi për të ndërmarrë aventurat e tij nëpër botën reale dhe virtuale.

Por ja që ai na paska mbajtur një sekret: Zozoja ka një motër, e cila quhet Zhuzhu. Zhuzhuja do të jetë personazhi i ri i librit, dhe dy motrat, Bora dhe Zana, jo vetëm do të njihen dhe befasohen me aftësitë e saj, por gjithashtu do të na befasojë edhe ne me misionin e sa të rrezikshëm që do të ndërmarrë për të shpëtuar zanat dhe princët, të cilët jetojnë në ujërat e burimeve të lashta shqiptare, nga duart e një mbreti të lig.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe64
ISBN9789928455567
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë