Falimentimi i Xhekut te vogel View larger

Falimentimi i Xhekut te vogel

Janusz Korczak A-004442

New product

Përshkrim i shkurtër

Falimentimi i Xhekut të vogël është një roman mbi administrimin e parasë dhe vështirësitë që lidhen me të, një temë mjaft e rëndësishme në edukimin e fëmijëve. Xhek Fullton, një amerikan i vogël që hyn në klasën e tretë të shkollës fillore, ëndërron të bëhet tregtar... Në këtë sipërmarrje të bukur e delikate, a do të arrinte Xheku të shmangte gabimet, falimentimin...?

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928033789
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages348
ISBN9789928033789
RedaktoriXhevahir Lleshi
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1