I ri Falimentimi i Xhekut te vogel Shiko më të madhe

Falimentimi i Xhekut te vogel

Janusz Korczak A-004442

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Falimentimi i Xhekut të vogël është një roman mbi administrimin e parasë dhe vështirësitë që lidhen me të, një temë mjaft e rëndësishme në edukimin e fëmijëve. Xhek Fullton, një amerikan i vogël që hyn në klasën e tretë të shkollës fillore, ëndërron të bëhet tregtar... Në këtë sipërmarrje të bukur e delikate, a do të arrinte Xheku të shmangte gabimet, falimentimin...?

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët348
ISBN9789928033789

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët348
ISBN9789928033789
RedaktoriXhevahir Lleshi
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë