Dialektika e arsyes dhe sugjestionit View larger

Dialektika e arsyes dhe sugjestionit

Robert Thomanikaj A-000732

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Globus. R
ISBN9789995690786
Viti i botimit2011

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages316
ISBN9789995690786
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë