Teoria e relativitetit ne kohe dhe hapesire View larger

Teoria e relativitetit ne kohe dhe hapesire

Robert Thomanikaj A-000724

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Globus. R
ISBN9789994353248
Viti i botimit2007

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages163
ISBN9789994353248
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë