Prek dhe ndiej - Gezuar ditelindjen

Grup autorësh JB0238

New product

Përshkrim i shkurtër

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit te vogëlushët dhe i njohin me konceptet e para dhe me botën që i rrethon. Shënoni kujtimet e para të fëmijës suaj dhe detajet e ditës më të lumtur në jetën tuaj.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240231

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Mësojini fëmijiës suaj sesa bukur është të festosh ditëlindjen. Le t'i fryjmë së bashku qirinjve të tortës dhe t'i shenjojmë këto momente. Në këtë formë, fëmija do të njihet dhe me ndjesitë e të prekurit, të ngjyrave që tërheqin vëmendjen dhe i nxisin kuriozitetin.

Data sheet

pages12
ISBN9789928240231
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Grupmosha e leximit0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat140 x 140 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja