Prek dhe ndiej - Mjetet qe ecin

Grup autorësh JB0239

New product

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240255

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages12
ISBN9789928240255
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat140 x 140 mm
PërkthyesiBlerina Çizmja