Bubi gjumash

Grup autorësh BAO0024

New product

Përshkrim i shkurtër

Duke vendosur dorën në gojën e bubit gjumash, i cili vetëm do të flejë gjumë, fëmijët argëtohen me historinë e tij. Ai i bën të gjithë të gogësitin dhe tju vijë gjumë. Po cilët? Mësojeni këtë duke u argëtuar me librin-lodër.

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022592

1 080 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Bubi është shumë gjumash. Ai gogësin gjithë ditën, duke i bërë dhe të tjerët t’ju vijë gjumë. Vendos dorën në gojën e Bubit dhe luaj me të duke treguar historinë e tij. Flisni si Bubi dhe lëvizni dhe buzët e tij.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages10
ISBN9789928022592
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç