I ri Mediues Nr. 3 Shiko më të madhe

Medius Nr. 3

Instituti i Komunikimit Medius BG0072

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Medius” sjellë në këtë numër një sërë këndvështrimesh mbi raportin e mitit me historinë, të ndarjes së logosit me mitin, të debatit mbi heronjtë e dikurshëm dhe të sotëm, duke u mbështetur në nevojën që kemi për të njohur jo vetëm veten, por edhe botën. Në këtë numër do të gjeni shkrime nga Doan Dani, Blendi Fevziu, Fatos Lubonja, Ergys Mërtiri, Klemnetin Mile, Armando Bora, Diana Kastrati, Selami Xhepa, Kim Mehmeti, Vehbi Miftari, Fitim Zekthi, Redi Shehu, Ardian Muhaj, Fabian Zhilla dhe Agim Baçi

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe162
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë