Helicon 12

Helicon HE0012

New product

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9523811944515

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

«HELICON» Numri 12

Portofolio:

Jorgos Seferis

Jorgos Seferis, Dhjetë poezi

 

Art

Lumturi Blloshmi, Gjashtë grafika

 

Poezi

Ardengo Soffici, Tetë poezi

Nicanor Parra, Gjashtë poezi

 

In Memoriam:

Frederik Rreshpja

Shpëtim Kelmendi, Në muzgun e një poeti lirik

Frederik Rreshpja, Tetë poezi

 

Ese

Jorgos Seferis, Dialog mbi poezinë

etj...

Data sheet

pages102
ISBN9523811944515
Shtëpia botueseHelicon
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmosha e leximitmbi 16 vjeç
StatusiI ri