Cmim i reduktuar! Helicon 12 Shiko më të madhe

Helicon 12

Helicon HE0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9523811944515

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

«HELICON» Numri 12

Portofolio:

Jorgos Seferis

Jorgos Seferis, Dhjetë poezi

 

Art

Lumturi Blloshmi, Gjashtë grafika

 

Poezi

Ardengo Soffici, Tetë poezi

Nicanor Parra, Gjashtë poezi

 

In Memoriam:

Frederik Rreshpja

Shpëtim Kelmendi, Në muzgun e një poeti lirik

Frederik Rreshpja, Tetë poezi

 

Ese

Jorgos Seferis, Dialog mbi poezinë

etj...

Të dhëna

Faqe102
ISBN9523811944515
Titulli origjinalHelicon
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 16 vjeç
StatusiI ri