Helicon 1

Helicon HE0001

New product

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9709283278192
Viti i botimit2014

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages114
ISBN9709283278192
Shtëpia botueseHelicon
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmosha e leximitmbi 16 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë