Helicon 4

Helicon HE0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Helicon është revistë e përmuajshme letrare me botues dhe kryeredaktor Azem Qazimin që doli në 12 numra; nga prilli i vitit 2014 deri në mars 2015.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helicon
ISBN9337012025116

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

«HELICON» Numri 4

Portofolio:

Osip Mandelshtam

 

Agron Tufa, Minimonografi

Osip Mandelshtam, Njëzet e dy poezi

Osip Mandelshtam, Fjala dhe kultura

 

Art

Matilda Odobashi, Mbi përshtatshmërinë (gjashtë grafika)

 

Poezi

Giosuè Carducci, Tri poezi

Elona Çuliq, Gjashtë poezi

 

Prozë

Woody Allen, I dënuari

Lazër Stani, Të magjepsurit

 

Data sheet

pages93
ISBN9337012025116
Shtëpia botueseHelicon
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmosha e leximitmbi 16 vjeç
StatusiI ri