Cmim i reduktuar! Emilia ngjitet Shiko më të madhe

Emilia ngjitet Vell. 1

L. M. Montgomery BOM0090

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Emili Starr kishte lindur me dhuntinë për të shkruar. Mqenëse ishte një jetime që jetonte në fermëb "Hëna e re", të shkruarit e ndihmonte të kalonte kohët e vështira dhe vetminë.

Më shumë detaje

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789928132536

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Emilia fillon të botojë poemat e saj dhe të shkruajë për gazetën e qytetit, ndërkohë që bashkë me suksesin nis të shfaqet edhe dashuria e saj e parë.

Të dhëna

Faqe174
ISBN9789928132536
Titulli origjinalOmsca-1
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiViola Robo