Mediamorfoze dhe metakomunikim View larger

Mediamorfoze dhe metakomunikim

Artan Fuga A-004329

New product

298 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
ISBN9789928445506
Viti i botimit2017

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages389
ISBN9789928445506
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë