Mediamorfoze dhe metakomunikim Shiko më të madhe

Mediamorfoze dhe metakomunikim

Artan Fuga A-004329

Libër i ri

290 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
ISBN9789928445506

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe389
ISBN9789928445506
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë