Liber per ngjyrosje - Njebrireshat magjike View larger

Liber per ngjyrosje - Njebrireshat magjike

Grup autorësh BOT0694

New product

Përshkrim i shkurtër

Hapni faqet e këtij libri magjik me njëbrirësha dhe ngjyrosni vizatimet sipas dëshirës suaj. Më pas plotësojini ato me figurat ngjitëse që do të gjeni brenda.

1047 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN978992005472

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages24
ISBN978992005472
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1