I ri Liber per ngjyrosje - Njebrireshat magjike Shiko më të madhe

Liber per ngjyrosje - Njebrireshat magjike

Grup autorësh BOT0694

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Hapni faqet e këtij libri magjik me njëbrirësha dhe ngjyrosni vizatimet sipas dëshirës suaj. Më pas plotësojini ato me figurat ngjitëse që do të gjeni brenda.

1090 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN978992005472

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe24
ISBN978992005472
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë