Ataturk, rilindja e nje kombi Shiko më të madhe

Ataturk, rilindja e nje kombi

Patrick Kinross FB0112

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Biografi skocez Kinross në këtë libër është ndalur në karrierën politike të Mustafa Kemal Ataturkut dhe jetën e private. Si kanë bashkëjetuar të dyja këto tek burri I fortë, ideatori i Turqisë së reformuar dhe mashkulli që adhuronin femrat.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789951494212

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe770
ISBN9789951494212
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiXhensila Sinankola