Patrick Kinross

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 500 Lekë Out of stock

  Biografi skocez Kinross në këtë libër është ndalur në karrierën politike të Mustafa Kemal Ataturkut dhe jetën e private. Si kanë bashkëjetuar të dyja këto tek burri I fortë, ideatori i Turqisë së reformuar dhe mashkulli që adhuronin femrat.

  1 500 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item