Zemra e Patriotit: Si gjeta kuraj ti mbijetoj Vietnamit Shiko më të madhe

Zemra e Patriotit: Si gjeta kuraj ti mbijetoj Vietnamit

Max Cleland/Ben Raines FB0031

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Zemra e Patriotit është një autobiografi e shkruar nga Max Cleland, ish-senator i Senatit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nga Xhorxhia. Ky libër është një rrëfim vetjak i një heroi, në kuptimin terësor të kësaj fjale, i cili me kurajën, shpirtin e madh, karakterin e paepur, sfidon ferrin fizik dhe psikologjik dhjetëravjeçarë, të fshehur skutave të padukshme të mendjes njerëzore.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356768

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe325
ISBN9789994356768
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiEtleva Sakajeva