Xhinxhis Khani, stuhia nga Azia Shiko më të madhe

Xhinxhis Khani, stuhia nga Azia

Michael Pravdin FB0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një rrëfim i mrekullueshëm për një figurë intriguese historike si Xhinxhis Khani, që na çon në vende dhe histori epike.

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356140

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe227
ISBN9789994356140
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiS ol Mici