Ne Kishe, ne Parlament, ne Burg Shiko më të madhe

Ne Kishe, ne Parlament, ne Burg

Visarion Xhuvani FB0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një nga ish- krerët e Kishës Ortod se Shqiptare Visarion Xhuvani shpaloset në tërë dimensionet e tij në jetën e bujshme në tre drejtimet kryesore, në Kishë ku shërbeu me ndershmëri e pasion për çështjen shqiptare, në Parlament ku dha maksimumin e oratories dhe pasionit politik e patriotik si dhe qërdimin e tij burrëror në burg, ku u dergj në vitet e fundit.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356072

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe520
ISBN9789994356072
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiPërg.Nos Xhuvani/ Pavli Haxhillazi