Reduced price! Fjalor rrëfyes i miteve pellazge, vëllimi I View larger

Fjalor rrefyes i miteve pellazge, vellimi I

Bujar A. Kule GRA0003

New product

Përshkrim i shkurtër

Nga autori i " Graal, shpirti i humbur i Europës dhe historia e mohuar e Alba - Gens" dhe "Ylli i bijve të Pellazgut", për herë të parë në historinë e letrave shqip, mbërrin; "FJALOR RRËFYES I MITEVE PELLAZGE".

Një vepër që nuk duhet të mungojë në bibliotekat e studiuesve dhe të pasionuarve të historisë në përgjithësi dhe miteve në veçanti.

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magus
Viti i botimit2016

720 Lekë

-20%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Shtëpia botueseMagus
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri