Hyrje e pergjithshme ne perkthimin dhe komentimin e Kur'anit View larger

Hyrje e pergjithshme ne perkthimin dhe komentimin e Kur'anit

Sejjid Husein Nasr LOG0167

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër, përmes të cilit autori u përgjigjet të gjithë atyre të cilët padrejtësisht i përshkruajnë Islamit lloj-lloj akuzash. Kjo vepër, pa dyshim, zbulon njohuri të reja për lexuesin shqiptar, sepse autori me një gjuhë elokuente jep sqarime dhe argumente të bollshme që e nxjerrin në pah të vërtetën mbi Islamin.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587023
Viti i botimit2018

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages100
ISBN9789989587023
Viti i botimit2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEdin Q. Lohja
VendndodhjaShkup