Shkenca dhe qyteterimi ne islam View larger

Shkenca dhe qyteterimi ne islam

Sejjid Husein Nasr LOG0204

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i cili synon një vështrim të gjerë mbi faktorët që u rrinë përfund dukurive të larmishme në raportin e Islamit autentik me modernitetin, si dhe mbi traditën e tij sakrale dhe mënyrat e mundshme për rigjallërimin vërtetësor të saj.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587665

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages548
ISBN9789989587665
Published year2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEdin Q. Lohja