Hyrje e pergjithshme ne perkthimin dhe komentimin e Kur'anit Shiko më të madhe

Hyrje e pergjithshme ne perkthimin dhe komentimin e Kur'anit

Sejjid Husein Nasr LOG0167

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përpjekje për të bërë një prezantim esencial dhe të saktë të kuptimeve të Kuranit. Vepra, krahas kuptimeve të Kuranit, ngërthen edhe sqarime të gjera dhe komente të aktualizuara, duke u bazuar në traditën konstituive islame.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587023

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe100
ISBN9789989587023
V. Bot2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEdin Q. Lohja
VendndodhjaShkup