Nje shqiptar ne CIA View larger

Nje shqiptar ne CIA

Bashkim Xhemaj A-001864

New product

Përshkrim i shkurtër

Është një histori mjaft prekëse e treguar thjeshtë dhe me vërtetësi. Do të gjeni aty njeriun me akrakter Destan Berisha, i cili pasqyron në miniaturë vuajtjen që Kosova përjetoi gjatë shumë dekadave. Do të shihni sesi jeta bëhet e padrejtë kur ti mendon se ke vuajtur mjaft për të merituar shpresën. Dhe kur shpresën e ke në prag, ajo këputet dhe bëhet zhgënjim.

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951052733

1 050 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages252
ISBN9789951052733
RedaktoriEqrem basha, Shkelzen Maliqi
Published year2019
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1