A Passion for Theth View larger

Online only

A Passion for Theth

Robert Elsie, Gerda Mulder, Herman Zonderland SB0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Një guidë e veçantë për Thethin, në Veri të Shqipërisë, me historinë e vjetër dhe të re, me fotografi dhe udhëtarë përgjate viteve, rrëfyer mjeshtërish nga tre të huaj, që e njohin prej më shumë se 40 vitesh traditën dhe jetën tonë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category: