Sherlok Holmsi dhe shenja e te katerve Shiko më të madhe

Sherlok Holmsi dhe shenja e te katerve

Artur Konan Dojl A-004895

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përse, pas zhdukjes së mistershme të babait të saj, zonjusha e bukur Morstan nis të marrë çdo vit si dhuratë nga një perlë të rrallë e të shkëlqyer? Kush është ky bamirës i mistershëm? Përse dashka ky person krejt papritur të takohet me të? Misteri zë fill pasi Holmsi dhe Uotsoni vihen pas një thesari të paçmueshëm indian dhe një vrasësi, vula ogurzezë e të cilit është “shenja e të katërve”.

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184375

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe216
ISBN9789928184375
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka