Sherlok Holmsi dhe lugina e frikes Shiko më të madhe

Sherlok Holmsi dhe lugina e frikes

Artur Konan Dojl A-004894

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ata të gjithë i jepnin llogari kryetarit të lozhës… Vite më parë një detektiv privat i ardhur nga Çikagoja solli drejtësinë në një qytezë të kapluar nga tmerri. Tani ai do të paguajë. Një e shtënë e dyfishtë në fytyrë nga një armë gjahu e sharruar lë të vdekur një burrë… dhe zbulon një sekret, që ka ndjekur një tjetër burrë matanë oqeanit, duke vënë në gjurmë të tij kriminelët më të pamëshirshëm të botës. Burrit i nevojitet ndihma e një detektivi të madh… Por a do të mundet këtë radhë Sherlok Holmsi ta shpëtojë atë?

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184450

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe216
ISBN9789928184450
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka