Qyteti i shtazeve Shiko më të madhe

Qyteti i shtazeve

Isabel Allende BD0253

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

15-vjeçari Alexander Cold bashkohet me gjyshen e tij të trembur në një udhëtim të jashtëzakonshëm. Një ekspeditë e National Geographic ka nisur një mision të pyjet e Amerikës Latine, për të dokumentuar Yeti-t legjendarë të Amazonës të njohur si Shtaza.

Më shumë detaje

503 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750405

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

15-vjeçari Alexander Cold bashkohet me gjyshen e tij të trembur në një udhëtim të jashtëzakonshëm. Një ekspeditë e National Geographic ka nisur një mision të pyjet e Amerikës Latine, për të dokumentuar Yeti-t legjendarë të Amazonës të njohur si Shtaza. Por ka shumë sekrete të fshehura në ato zona të egra dhe Alex dhe shoqja e tij e re Nadia i zbulojnë shpejt. Dy të rinjtë përfshihen kështu në një udhëtim fantastik dhe të paharrueshëm.

Të dhëna

Faqe392
ISBN9789992750405
Viti i Botimit2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAmik Kasoruho