Kadare, leximi dhe interpretimi Shiko më të madhe

Kadare, leximi dhe interpretimi

Ardian Ndreca BO0001

Libër i ri

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
Fletët384
ISBN9928-186-47-8

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët384
ISBN9928-186-47-8
Titulli origjinalOnufri
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë