Fjalor shqip - gjermanisht – shqip View larger

Fjalor shqip - gjermanisht – shqip

Nevila Hoxha A-008377

New product

Përshkrim i shkurtër

Ju do të gjeni në këtë fjalor: Mbi 30.000 fjalë dhe shprehje Fjalor mjaft praktik për përdorimin e përditshëm I lehtë në përdorim dhe për shumë fusha Gjithëpërfshirës dhe me fjalët më të përdorshme

995 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789928173775
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages448
ISBN9789928173775
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë