Travel with me View larger

Travel with me

Petrit Xhaferi MEP0330

New product

Përshkrim i shkurtër

Fjalor tre gjuhësh – Shqip, anglisht, gjermanisht (10 000 shprehje, përshëndetje dhe biseda të shkurtra në shqip, anglisht, gjermanisht). Libri përmban 10 000 shprehje të shkurtra në shqip, anglisht, gjermanisht, përshëndetje dhe biseda të shkurtra nga jeta e përditshme.

More details

1108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084842

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 other products in the same category:

More info

Shumë të huaj, por edhe shumë shqiptarë me banim jashtë Atdheut e kanë rritur interesimin për Shqipërinë, për kulturën, traditat, zakonet dhe gjuhën e tij dhe, shumë prej tyre duan të mësojnë gjuhën shqipe.

Nisur nga ky fakt autori ka përgatitur këtë fjalor, i cili do t'u vijë në ndihmë të interesuarve.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928084842
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1