Fjalor shqip - gjermanisht – shqip Shiko më të madhe

Fjalor shqip - gjermanisht – shqip

Nevila Hoxha A-008377

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ju do të gjeni në këtë fjalor: Mbi 30.000 fjalë dhe shprehje Fjalor mjaft praktik për përdorimin e përditshëm I lehtë në përdorim dhe për shumë fusha Gjithëpërfshirës dhe me fjalët më të përdorshme

987 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EDFA
ISBN9789928173775

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe448
ISBN9789928173775
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë